BREAKING NEWS
De bedrijvengroep van DriveMe, Rent A Bob en E-Drivers is overgenomen door de Euro BOB groep.
Na een samenwerking van meer dan 15 jaar hebben de twee toonaangevende chauffeursbedrijven besloten hun krachten officieel te bundelen.
Een groep, acht sterke merken
Door deze overname ontstaat een vervoersgroep bestaande uit acht gespecialiseerde bedrijven:
– DriveMe
– Rent A Bob
– Euro BOB
– E-Drivers – privé- en directiechauffeurs
– Your Private Driver – premium chauffeursservice
– Taxi & Touringcar Van Asselt
– Minibuscentrale – luxe groepsvervoer
– Platinum Mobility – VIP-vervoer op maat
Met een gezamenlijke vloot van luxe taxi’s, minibussen en meer dan 250 professionele privéchauffeurs, bedienen we opdrachtgevers in het hele land. Het hoofdkantoor van de Euro BOB groep blijft gevestigd in Zwammerdam.
Wat betekent dit voor jou?

Voor bestaande klanten verandert er weinig — behalve dat onze dienstverlening nóg sneller, efficiënter en breder inzetbaar wordt. Alle medewerkers en chauffeurs van Rent A Bob, E-Drivers en DriveMe blijven vooralsnog actief binnen de nieuwe organisatie.
In de komende periode richten we ons op:
– het stroomlijnen van merken en interne processen
– de integratie van IT-systemen
– en vooral: het verder verhogen van het serviceniveau
Onze planning is van vroeg in de ochtend tot diep in de nacht bemand en bereikbaar via telefoon, e-mail, WhatsApp, mobiele apps en onze websites.

De toekomst van DriveMe?
In de komende maanden gaan we hard doorbouwen aan het DriveMe platform en features in de markt zetten waar veel vraag naar is geweest.
We houden je natuurlijk op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Met vriendelijke groet,
Het gehele team van DriveMe